[[[["field23","equal_to","Anadolu Lisesi"]],[["show_fields","field24"]],"and"],[[["field23","equal_to","\u00d6zel \u00d6\u011fretim Kursu"]],[["show_fields","field25"]],"and"],[[["field23","equal_to","V\u0130P"]],[["show_fields","field26"]],"and"],[[["field23","equal_to","Evde \u00d6zel Ders"]],[["show_fields","field27"]],"and"]]
1 Step 1
Veli Ad ve Soyad
Öğrenci Ad ve Soyad
Telefon
Temel Lise Sınıf seçimi yapınız
Özel Öğretim Kursu için paket seçiniz
VİP kursu için paket seçiniz
Evde özel ders
Previous
Next

Birey Özel Öğretim Kursu

Ön kayıt forumunu doldurun, hemen sizi arayalım, Birey Özel Öğretim Kursu hakkında tüm soru ve isteklerinizi yanıtlayalım.

TYT – YKS Hazırlık 16-18 kişilik sınıflar, hafta içi 6 saat ders + Soru Çözüm + Cumartesi 9 saat ders, Haftada 14 ders saati + Soru Çözüm Dersleri + Sınavlar, toplam 560 ders saati.

11. Sınıf Kurs Programı 16-18 kişilik sınıflar, hafta içi 3 saat ders + Soru Çözüm + Cumartesi 8 saat ders, Haftada 11 ders saati + Soru Çözüm Dersleri + Sınavlar, toplam 420 ders saati.

10. Sınıf Kurs Programı 16-18 kişilik sınıflar, hafta içi 3 saat ders + Soru Çözüm + Cumartesi 8 saat ders, Haftada 11 ders saati + Soru Çözüm Dersleri + Sınavlar, toplam 300 ders saati.

Özel Ders Niçin Alınmalıdır?

Özel ders, kişiye özel bire bir anlatılan ve öğrencinin soru sormaktan çekinmeyeceği böylece anlaşılmayan bir konunun kalmayacağı ve kesinlikle olumlu sonuçları olan derstir. Çünkü öğrenci özel derste soru sormakta tamamen özgürdür ve sorduğu her sorunun yanıtını en ayrıntılı bir şekilde öğretmeninden alacaktır. Sınıf derslerinde konunun anlatımından sonra öğretmenin “Sorusu olan var mı ?” sorusu genellikle havda kalır. Anlayan zaten sormaz ama anlamayan öğrenci kimse soru sormadığı için sadece ben mi anlamadım diye düşünür ve soru sormaktan çekinir. Bu aynı zamanda öğrencinin yapısıyla da ilgilidir. Çekingen öğrenci anlamasa da sınıf ortamında soru soramaz ve konularda birçok noksanları kalır.

Öğrenci Koçu öğrencinin Eğitim hayatındaki başarısını yükseltmek için onu yönlendiren, yol gösteren, bilgi veren kişidir. Öğrenci hayatından kastımız; okul dersleri ve yazılı sınavları, üniversite sınavlarına hazırlık YGS ve LYS, Anadolu ve Fen Liselerine hazırlık, gibi birçok alanın yanı sıra gelecekte seçeceği meslek, bölüm, üniversite gibi konularda yönlendirici olur.

Öğrenci Koçları Neler Yapar?

Öğrenciyle konuşarak motive eder Hedefler belirler, Hedeflere ulaşmak için yapılması gerekenler konuşulur, Haftalık ders çalışma programı yapılır. Öğrencinin ne zaman okulda olacağı, ne zaman etüt yapacağı, ne zaman özel dersini alacağı, ne zaman evde olup ders çalışacağı, Devamını Oku

TYT – YKS Hazırlık

16-18 kişilik sınıflar, hafta içi 6 saat ders + Soru Çözüm + Cumartesi 9 saat ders, Haftada 14 ders saati + Soru Çözüm Dersleri + Sınavlar, toplam 560 ders saati.

11. Sınıf Kurs Programı

16-18 kişilik sınıflar, hafta içi 3 saat ders + Soru Çözüm + Cumartesi 8 saat ders, Haftada 11 ders saati + Soru Çözüm Dersleri + Sınavlar, toplam 420 ders saati.

10. Sınıf Kurs Programı

16-18 kişilik sınıflar, hafta içi 3 saat ders + Soru Çözüm + Cumartesi 8 saat ders, Haftada 11 ders saati + Soru Çözüm Dersleri + Sınavlar, toplam 300 ders saati.

error: Yazı ve resimlerin kopyalanması yasaktır.