[[[["field23","equal_to","Anadolu Lisesi"]],[["show_fields","field24"]],"and"],[[["field23","equal_to","\u00d6zel \u00d6\u011fretim Kursu"]],[["show_fields","field25"]],"and"],[[["field23","equal_to","V\u0130P"]],[["show_fields","field26"]],"and"],[[["field23","equal_to","Evde \u00d6zel Ders"]],[["show_fields","field27"]],"and"]]
1 Step 1
Veli Ad ve Soyad
Öğrenci Ad ve Soyad
Telefon
Temel Lise Sınıf seçimi yapınız
Özel Öğretim Kursu için paket seçiniz
VİP kursu için paket seçiniz
Evde özel ders
Previous
Next

Kadıköy Birey Anadolu Lisesi

Ön kayıt forumunu doldurun, hemen sizi arayalım, Kadıköy Birey Anadolu Lisesi hakkında tüm soru ve isteklerinizi yanıtlayalım.

Bir öğretmen kuruluşu… Yıllarını dershaneciliğe vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından kurulan bir özel öğretim kurumu.

Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak “kendi ayakları üzerinde” yürüyen; başarının nicelikle değil, kalite ve disiplin çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim – öğretim ilkelerini “öğretmence” belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu.

Kadıköy Birey Anadolu Lisesi

Özel öğretimdeki standartları yükselterek “bireysel” öğretim sistemini bir model olarak ortaya koyan ve geliştiren; eğitim ve öğretimin klasik kalıplarını aşarak bireyselliği ve bire bir ilgiyi kurumsallaştıran; öğrenciyi ve veliyi yönlendirmede, durum ve olaylara “eğitimci” gözüyle bakarak rehberliğe çağdaş, güncel, gerçekçi ve işlevsel boyutlar kazandıran bir kurum.

Öğretmenliği, çağdaş yorumlarla ulusallıktan evrenselliğe uzanan Atatürkçü çizgide, profesyonel iş disiplini içinde, bir sanatçı titizliğiyle ve sevgiyle icra eden bir öğretmen kuruluşu.

Bilgi’nin hiç kıskanılmadan paylaşılacak en yüce ve tek değer olduğunu özümseyen ve tüm öğretim kurumlarını bir büyük bütünün parçaları olarak gören; başarıyı, “birey, okul, aile ve çevre”nin katkılarıyla elde edilen kolektif bir sonuç olarak değerlendiren ve bu sonuçta aslan payının “birey”e ve “okul”a ait olduğunu hem açık yüreklilik hem de saygı ve övünçle dile getiren bir kurum:

BİREY

Tam bir öğretmen kuruluşu…

7/24 Özel Ders Hattı - 0542 531 50 55

error: Yazı ve resimlerin kopyalanması yasaktır.